Profesjonalne usługi dachowe

Twoje zaufane źródło rozwiązań dachowych

Dachy płaskie i lekka obudowa hal to nasza specjalność!

Firma DERPROF zajmuje się głównie dachami płaskimi oraz lekką obudową hal. W branży wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz dbałość o detale na etapie wyceny i samej realizacji. W ofercie posiadamy wykonawstwo pokryć dachowych na dachach płaskim w szerokim tego słowa znaczeniu. Pomożemy w optymalizacji projektu w zakresie doboru materiałów.

W ramach naszej działalności proponujemy profesjonalny montaż wszystkich warstw dachowych, przez przeszkolonych pracowników. Układamy membrany dachowe z tworzyw sztucznych folii PVC/TPO. Do naszych realizacji używamy materiałów tylko renomowanych i sprawdzonych producentów w zakresie dachów płaskich.

Szeroki zakres działalności

Budynki komercyjne, obiekty przemysłowe
oraz inwestycje prywatne

Zajmujemy się dachami płaskimi na obiektach takich jak :

Wejdź na wyżyny w zakresie dachów płaskich

Wybierz DERPROF i zaufaj specjalistom w dziedzinie dachów płaskich i lekkiej obudowy hal. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb!

255 +

Wykonanych dachów

10.000 m2

BLACHY ROCZNIE

4.000m2 +

Dociepleń

100 +

Zadowolonych klientów
WORKING PEOPLE

We Always Work With
Energetic Team

Jeoy Smith

CEO, Rooftop

Samantha Riley

CEO, Rooftop

Alfred Gilbert

Rooftop
co mówią inni?

Poznaj rekomendacje
naszych klientów

Te słowa świadczą o naszej zdolności do skutecznego , budowania, naprawania i konserwacji dachów płaskich. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zawsze dążymy do przekraczania oczekiwań naszych klientów.